KONST / Litografier / Färglitografi 9122045
nr 912 2045
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), 241/250, signerad, motivet: 54x42
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 september 2014
kl 20:55:02
200 kr
150 kr
250 kr
500 kr
350 kr
500 kr
600 kr
6
800 kr
15 sep
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin